Na záver školského roka by sme chceli ešte raz úprimne zablahoželať a poďakovať všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do športových súťaží a vzorne reprezentovali našu školu. Tento školský rok sme sa predstavili vo viacerých disciplínach – vybíjaná, stolný tenis, futsal, malý futbal, basketbal, atletika, šach, florbal a Odznak všestrannosti.
Do športových aktivít sa zapojili žiaci od 2. až po 9. ročník, ktorí svojou snahou, bojovnosťou a fair play ukázali, že šport má na našej škole pevné miesto.
Ďakujeme im za ich odhodlanie, výborné výkony a úspešnú reprezentáciu školy počas celého školského roka.
Veríme, že vyše 40 žiakov svojím nasadením a úspechmi inšpirovalo aj ostatných a v budúcom školskom roku sa k športovým aktivitám pridá ešte viac detí, ktoré zažijú emócie, priateľstvá a zážitky, aké dokáže priniesť len šport.